Сообщение об ошибке

Notice: Undefined variable: output в функции deweb_chudo_breadcrumb() (строка 72 в файле /var/www/chudo-v-do/data/www/doula.kiev.ua/sites/all/themes/deweb_chudo/template.php).

Варто, чи ні? Центри раннього розвитку

Date: 
1 Апр 2015

Варто, чи ні? Центри раннього розвитку

Ваш малюк підріс і виникає питання: «Чи потрібна школа раннього розвитку?».

За та проти раннього розвитку в спеціалізованих центрах

 

Факти

За

Проти

Власний досвід

1

Розвиток в домашніх умовах

Можна і вдома  розвиватись, проте чи знайдете ви час, бажання, теми занять, розуміння правильного проведення тієї чи іншої вправи? У школах спеціальні умови для розвитку. Батьки можуть концентрувати увагу на дитині, на процесі, не переживаючи за інші дрібниці. У школах є потрібний інвентар.

Можна й вдома розвиватись. Не затрачаючи при цьому ні часу, ні грошей. Ще й проводити час з дитиною.

Заняття потребують систематичності. Потрібно вибрати пріоритетність – заняття, чи готування, прибирання та ін.. Можна поєднувати приємне з корисним, проте на звичайні Ваші клопоти піде більше часу через відволікання на «розвиток» дитини. А ще батькам іноді зовсім не хочеться розсипати вдома манку, макарони та інший дріб’язок,  розливати воду, забруднювати  стіни. Це робить заняття менш ефективним, бо матуся постійно турбується про чистоту. Такі заняття бувають вдома, проте зазвичай дуже рідко.

 

2

Втрачає дитинство

Вченими доведено, що «після трьох – вже пізно»! До 3 років діти вчаться з легкістю та насолодою. Не обов’язково до 3 років читати, писати, рахувати. Головне – загальний розвиток. Навчити малюка йти  за викладачем, слухати його, переймати навички від оточуючих, підтримувати фізичне здоров’я вашого чада.

 

Ще навчиться. Всьому свій час. Колись ніхто не «розвивався» до школи...

До мене на заняття приходив батько з сином. Малюк знав усі марки автомобілів на наших дорогах! В голівку діток до 3 років можна «запхнути» неймовірну кількість корисної інформації. А можна просто «смітити», не використовуючи  потенціал дитинки. Часто батьки і не здогадуються, що їх малюкам до вподоби малювати, клеїти, писати, розфарбовувати.

 

3

«Колективні проблеми»

Рано, чи пізно вам таки доведеться зіштовхнутись з колективом. Дитячий садок, чи школа. Школа раннього розвитку - своєрідна підготовка імунітету!

Дитина може заразитись хворобою. Набратись поганих навичок від однолітків.

 

Між дітьми на дитячих майданчиках і на занятті (де є тісний взаємозв’язок між малечею) зовсім інша взаємодія. У школі Ви можете спостерігати за малям, вчасно допомогти із незручностями у спілкуванні чи взаємодії з іншими дітьми, отримати кваліфіковану допомогу зі сторони викладача.

 

4

Бюджетні затрати

Так, потрібні фінанси. Задумайтесь. Ви настільки систематичні люди, що кожного тижня, незважаючи ні на поганий настрій, погоду, самопочуття Ваше та дитинки, будете гратись з нею, розвиваючи при цьому?

Навіщо витрачати гроші на ігри? Краще накупити іграшок малюку на ці ж кошти.

Людина платить гроші, і це зобов’язує, певною мірою, її «відходити» заплачені заняття. Інакше - «жаба душить»J!  На заняттях використовуються розвиваючі іграшки, що коштують немало. 

 

5

Дорога

От і,  слава Богу, що піднімете свою попу та таки подихаєте свіжим повітрям. Ви знаєте, що заняття обов’язкові. І всупереч погоді, настрою, бажанню та ін. відмовкам, знайдете час, щоб приділити його малюку. Для його ж користі.

 

Інколи просто не вистачає часу. Для походу в центри. А ще й коли шлях не близький. Міський транспорт несе багато дискомфорту. Власний автомобіль не у всіх є.

Чим більше затрачається сил для виконання певного завдання, тим більше Вами цінується результат. Ви розумієте, що затрачаєте багато часу, і за це себе ще більше поважаєте.

 

 

А знаєте, як діти люблять щось знати! А як батьки гордяться  новими  знаннями та вміннями своєї дитини!

На мою думку, головне в розвитку - це час приділений Вами для малюка. Корисний час, проведений з цікавістю, задоволенням,  любов’ю, насолодою, піклуванням ніколи не пройде безслідно.  Основне – отримувати на заняттях приємні відчуття і Вам, і маляті! І не важливо де проходить урок – вдома  чи в школі. Щасти Вам! Зробіть правильний вибір!

Теги_Блог: 

© Все права на материалы охраняются в соответствии с законами Украины. При любом использовании материалов ссылка на на www.doula.kiev.ua обязательна.

Кто такая доула?

узнай как преобразить роды

Почитай полезное!

На нашем сайте вы найдете необходимую информацию

                  На курсах получите уникальную базу и  
        необходимые навыки

Хотите знать больше? Подпишитесь на рассылку!

читать далее

Познакомимся?

Наше призвание и огромная любовь - это  ваши детки. 

Наша гордость - сотрудники,   их личность, опыт и знания. 

Ваши приобретения - это дородовые курсы, поддержка в родах и после них, семинары и встречи для родителей

читать далее

Присоединяйтесь!

запись в новую группу курсов "Чудо в доме"